Відбулося засідання районного міжвідомчого оперативного штабу з координації дій щодо забезпечення стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення населення та соціальної сфери в осінньо-зимовий період 2018/2019 року.

Голова райдержадміністрації Галюк Василь Васильович проінформував членів штабу, запрошених про виконання розпорядження Сквирської райдержадміністрації від 08.10.2018 № 392 «Про початок опалювального сезону в населених пунктах Сквирського району у 2018-2019 років». Звернув увагу на те, що з 09.10.2018 року розпочато опалення в дошкільних, шкільних закладах, закладах охорони здоров’я та соціального захисту населення Сквирського району, згідно із заявами їх керівників.

Заслухавши інформацію голови райдержадміністрації Галюка Василя Васильовича вирішили:

1. Комунальному закладу Сквирської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги»; Сквирській центральній районній лікарні; відділу культури, релігій, туризму, молоді та спорту Сквирської районної державної адміністрації, відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації завершити підключення котелень.

Термін: до 19.10.2018 року

2. Головам сільвиконкомів завершити роботу з підготовки закладів соціальної сфери, що перебувають на балансі сільських рад, до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року.

Термін: до 19.10.2018 року

3. Керівникам бюджетних установ:

3.1. встановити жорсткий контроль за виконанням заходів з енергозбереження;

3.2. провадити ЕСКО-механізм з метою стимулювати залучення інвестицій у заклади соціальної сфери.

4. Бюджетні установи, які відновили чи відновлять газопостачання шляхом оформлення гарантійних листів до 01.05.2019 року потребують контролю, виділення відповідних коштів на їх виконання та вчасного заведення номінацій природного газу.

5. Контроль за виконанням рішення штабу покласти на відділ з питань ЦЗ,ЛНЧК та ЖКГ райдержадміністрації.

2. Про готовність об’єктів життєзабезпечення населення, дорожніх служб до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

( Скарбовійчук Р.П.,Скарбовійчук О.П.,Шуляк І.М., Болтівець О.Л., Хмарський С.І., Бойко В.П., Галюк В.В.).

Заслухавши виступи доповідачів , а також беручи до уваги зауваження і пропозиції присутніх, вирішили:

1. Інформацію з розглянутого питання взяти до відома.

2. Керівникам об’єктів життєзабезпечення населення, дорожніх служб у районі вжити невідкладних заходів щодо сталого функціонування систем життєзабезпечення населення та безперебійного транспортного сполучення в осінньо-зимовий період 2018-2019 року.

3. Органам місцевого самоврядування:

– взяти під особистий контроль всі об’єкти інфраструктури та життєзабезпечення для їх сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018-2019 роки;

– забезпечити безпечне життя людей похилого віку та осіб, які знаходяться в групі ризику, під час складних погодних умов в осінньо-зимовий період.

4. Дорожнім службам у районі (КП «Сквирське комунальне господарство», філії «Сквирське райДУ» ТОВ «Білоцерківське ШЕУ»:

– забезпечити підготовку автомобільних доріг, дорожньої техніки та заготівлю паливо-мастильних та посипкового матеріалів і реагентів в необхідній кількості для їх утримання в осінньо-зимовий період 2018/2019 року.

( до 01.11.2018 року).

– укласти угоди із спеціалізованими організаціями та підприємствами, які мають потужну техніку, для забезпечення безперебійного руху автотранспорту на складних (визначених) ділянках автодоріг в межах Сквирського району.

( до 10.11.2018 року).

4. ТОВ «Білоцерківське ШЕУ» надати перелік техніки, яка буде задіяна в зимовий період на дорогах Сквирського району.

( до 01.11.2018 року).

5. Дорожнім службам в районі та об’єктам життєзабезпечення населення надати плани заходів оперативного реагування в осінньо-зимовий період 2018-2019 року та номера телефонів диспетчерських служб (відповідальних осіб)

( до 01.11.2018 року).

6. Управлінню АПР Сквирської райдержадміністрації надати перелік пристосованої снігоочисної техніки с/г підприємств, яка буде задіяна в зимовий період на дорогах Сквирського району.

( до 01.11.2018 року).

7. Міськсільвиконкомам та Сквирському РС ГУ ДСНС України в Київській області при різкому зниженні температури повітря забезпечити роботу стаціонарних та пересувного пунктів обігріву.

8. Міськсільвиконкомам та фінансовому управлінню райдержадміністрації при формуванні бюджету на 2019 рік передбачити кошти на виконання робіт з покращення безпеки дорожнього руху.

9. Рекомендувати голові Сквирської райдержадміністрації у зв’язку з відсутністю фінансування на утримання доріг державного значення звернутись до Служби автомобільних доріг у Київській області щодо додаткового фінансування доріг державного значення, які проходять в межах Сквирського району.

10. Контроль за виконанням рішення з даного питання покласти на відділ з питань ЦЗ, ЛНЧК та ЖКГ райдержадміністрації та Сквирський РС ДСНС України в Київській області.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *