Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації О.В. Славінської відбулося засідання робочої групи щодо проведення святкування Дня Св. Миколая та новорічно-різдвяних свят. До робочої групи входять Л.Т.Теплова – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, Н.В.Сауліна – районний педіатр, О.Г.Кофман – головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї Сквирської районної державної адміністрації, І.В.Мошківська – директор Сквирського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, О.Л.Центило-Гіптенко – начальник відділу культури, релігій, туризму, молоді та спорту Сквирської районної державної адміністрації, Л.М.Мазур – головний спеціаліст відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації, Л.П.Керекеша – директор районного Будинку культури.

Н.В.Сауліна та Л.Т.Теплова проінформували робочу групу про стан із захворюванням дітей на кір, грип і ГРВІ та охоплення цієї категорії населення вакцинацією. Хоча стан захворювання школярів не носить епідеміологічного характеру, робоча група вирішила не залучати не привитих дітей до поїздок на Новорічні ялинки у м.Київ і до проведення інших масових заходів. Також вирішено посилити інформаційну роботу щодо вакцинації через батьківські збори у навчальних закладах та через ЗМІ.

Дано завдання служби у справах дітей та сім’ї РДА уточнити списки дітей учасників АТО, діток позбавлених батьківського піклування, сиріт тощо і надавати їм запрошення на свята.

Робоча група розглянула заходи до свят, а це й святкові програми і вистави, вручення малечі Новорічних подарунків, відкриття 19 грудня о 16-30 на площі Героїв Небесної Сотні Новорічної ялинки, робота резиденції Діда Мороза тощо.

Робоча група вирішила провести чергове засідання 18 грудня.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *