Саме стільки сплачено впродовж січня-вересня поточного року земельного податку землевласниками та землекористувачами. Зокрема, від юридичних осіб надійшло понад 3,9 млн.грн. та  від фізичних осіб – 959,7 тис. грн. Загалом з початку  року до місцевого бюджету надійшло 4,9 млн. грн., що порівняно з відповідним періодом минулого року більше на 41,1 тис. грн., або на 0,8 % . Про це  повідомила начальник Сквирського відділення Тетіївської ОДПІ Марини Іванівни.

Платники сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі ж припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році.

Нагадуємо, що відповідно до ст.269 Податкового кодексу України платниками податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв), землекористувачі.

Водночас, звертаємо увагу на своєчасність розрахунків із бюджетом. Адже кошти у вигляді земельного податку ідуть до бюджетів місцевих громад та використовуються ними на їх розвиток та вирішення соціально-економічних питань.

Тетіївська ОДПІ

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *